Jeśli prowadzisz firmę, z pewnością zamówiłeś projekt i wykonanie wizytówek. Pomagają one w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i zachęcają Twoich klientów i kontrahentów do ponownego stworzenia relacji. Jest to także znakomity pomysł na użyteczną reklamę, którą w odróżnieniu od ulotek – Twoi odbiorcy na pewno nie wyrzucą.

Drukarnia internetowa pełna możliwości

Jeśli interesują Cię niestandardowe rozwiązania, skorzystaj z usług drukarni internetowej. Dzięki braku placówki stacjonarnej, często ceny są w nich niższe, a czas dostawy i realizacji bardzo krótki. Jednym z popularnych rozwiązań są wizytówki składane. Są one świetne zarówno jeśli sprzedajesz walizki i chcesz pokazać najlepszą kolekcję, jak i jeśli prowadzisz biznes B2B i chcesz zaprezentować unikalne wyróżniki świadczące pozytywnie o Twojej ofercie. W wizytówkach składanych możesz zawrzeć misję i wizję firmy lub wypunktować najważniejsze usługi. Dzięki temu, oprócz standardowych danych kontaktowych, Twoja wizytówka będzie stanowiła funkcję mini-ulotki. Twoi klienci nawet po dłuższym braku kontaktu, będą mogli przypomnieć sobie o Twojej marce. A taka świadomość zapunktuje w postaci kontaktu i zakupu produktu czy usługi.

Nietypowe materiały i wykończenia

Wizytówki powinny być niewielkie, a jednocześnie zawierać wystarczająco informacji. Ale mimo to, możesz wykorzystać innego niż wszyscy papieru z ciekawą fakturą, grubszego lub wielowarstwowego. Prowadzisz niewielki biznes handmade? Spraw, aby wizytówka wyglądała, jakby była ręcznie wykonana. Oferujesz ekskluzywne produkty? Skorzystaj z folii, która zapewnia wykończenie soft touch. Chcesz wpłynąć na zmysły? Uszlachetnij druk korzystając z różnorodnej grubości, metalicznego połysku, uwypukleń, szorstkości lub gładkości faktury czy nawet folii zapachowej. Lakierowanie, hot-stamping, tłoczenie, brązowanie – to wszystko zwiększy walory papieru, a przede wszystkim zwróci dużą uwagę na Twoją ofertę. Taka estetyczna wizytówka to większe szanse na to, że zostaniesz zapamiętany, a Twoja wizytówka nie zostanie szybko wyrzucona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *